Një shqiptare në “Big Brother Italia”! Kush është ish-missi që u bë pjesë

E lindur në vitin 1998 nga prindër shqiptarë, Heidi Baci ka jetuar gjithmonë në Pescara . Pas një të shkuare si modele (në vitin 2018 mori pjesë edhe në përzgjedhjet për Miss Italia, ajo u diplomua për bioteknologji në vitin 2019.

Me kalimin e viteve ajo është afirmuar si sipërmarrëse në sektorin detar.

“Unë jam me origjinë shqiptare”– tha ai në klipin e prezantimit.

Nuk është e lehtë për Heidin të jetë një sipërmarrëse në botën e burrave, por me kalimin e kohës ajo ka mësuar të mos dorëzohet kurrë. Në shtëpinë e Big Brother ka hyrë single siç shprehet biondja simpatike Baci .

“Brenda shtëpisë do të jetë një sfidë interesante sepse me pëlqen te hedh veten dhe te rrezikoj, por gjithmonë me buzëqeshje sepse kushdo qe ka guximin te qesh është zot i botes!“.- e mbyll prezantimin e saj Heidi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...