Një shqiptare, konkurrente në ‘Grande Fratello’? Ja kush është ajo (VIDEO)

Edicioni i ri i ‘Grande Fratello’ startoi më 11 shtator, ku hyri grupi i parë i garuesve. Pas episodit të sotëm, 16 shtator, konkurrentët e rinj hynë dhe kompletuan kastin e këtij edicioni.

Por ajo që kemi zbuluar, është se pjesë e këtij ‘reality show’ të famshëm në Itali është edhe një shqiptare me emrin Heidi Baci dhe si e tillë është prezantuar edhe për publikun që do e ndjekë dhe do e votojë për të qëndruar ose jo në shtëpinë më të famshme.

Konkurrentët që garojnë për çmimin e madh janë edhe VIP, edhe NIP, pra njerëz të thjeshtë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...