Luanës i ndodh incidenti i sikletshëm, pak para spektaklit të “Love Island”

Moderatorja e spektaklit më të ri të dashurisë ‘Love Island Albania’, Luana Vjollca është përballur me një incident paksa qesharak pak para transmetimit live.

Ka qenë vetë moderatorja e cila, përmes një postimi në Instastory tregon se i ka rënë faseta e dhëmbit sërish. Ashtu pa komplkese, ajo ka treguar sesi duket pa një ‘dhëmb’.

Kjo nuk është hera e parë që i ndodh një gjë e tillë dhe Luana e ka treguar edhe herë të tjera të njejtin incidentet në rrjete sociale. Sakaq, Vjollca ka treguar se sot do të ketë dinamika të reja në spektaklin e njohur të dashurisë.

 

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...