Kunata e akuzon për ngacmim, reagon gruaja: E njoh burrin tim, nuk tradhton

Bujarja është sulmuar disa herë me fjalë publikisht nga motra e saj për situatën ligjore që rëndon mbi të. Siç shpjegoi gjatë “Shihemi në Gjyq”, Bujarja dhe familja e saj kanë qenë 4 vite nën hetim sepse janë kryer transferta në shuma të mëdha parash nën emrin e saj në një hark kohor prej 7 ditësh.

Ajo mendon se e motra ka patur gisht në këtë ngjarje, por disa gjëra ende mbeten të paqarta. Moderatori i programit “E Diela Shqiptare” në Tv Klan, Ardit Gjebrea përpiqet të hedhë dritë mbi disa detaje.

Ardit Gjebrea: Cili është motivi që motra është sjellë kështu me ty?

Bujare: Në vitin 2009 më thoshte mos i fol këtij, mos i fol atij se ky më ka thënë, ky më ka bërë, këtej e andej dhe ky i ka thënë burri jam unë, ajo grua është e imja dhe pas kësaj, burrin tim ka shkuar e ka denoncuar në polici sikur ky e ngacmon, nuk e lë rehat. Unë e njoh burrin tim kush është…

Eni Çobani: Lëre tani e njoh burrin tim, çfarë thotë motra? Motra thotë që e ngacmon burri jot.

Bujare: Po, ashtu ka thënë.

Eni Çobani: E ke ngacmuar motrën e…

Sabri: Çfarë është fatkeqësia jote nuk duhet të bëhet edhe fatkeqësia ime!

Ardit Gjebrea: O Sabri, më fal. Janë dy motra. Nuk mundet që njëra pa asnjë motiv t’i thojë tjetrës “burri yt më ngacmon”.

Sabri: Është munduar gjithsesi të na fusë në tokë familjarisht për së gjalli.

Ardit Gjebrea: Cili është motivi? Pse?

Sabri: Xhelozia në muzikë.

Bujare: Ajo do që ne, familja jonë, kushdo qoftë, atë person që ajo nuk i flet që nuk i flet gjysmës së Laçit, mos t’i flasim as ne.

Ardit Gjebrea: Ky motiv më duket pak i pabazë.

Bujare: Jemi paraqitur në polici, ja ku është burri im dhe i ka thënë shefi i policisë zotëri i nderuar, “sot e sa të jesh gjallë numrit të Mide Aliut mos i bjer”. Ky është betuar që s’i ka rënë në jetën time asaj femre, nuk mban numër të saj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...