“I kërkoj falje…”, Luizi na prezanton me personin që i mësoi të këndojë

Fituesi i spektaklit televiziv “BBV2”, Luiz Ejlli, duket se është bërë nostalgjik për fëmijërinë, teksa postoi një foto me një nga kujtimet e tij më të bukura.

Në një postim në faqen e tij zyrtare, në rrjetin social “Instagram”, ai ka publikuar një foto me një murgeshë në Shkodër, e cila mesa duket i ka dhënë mësimet e para në muzikë.

Më mësoi që të këndoja dhe sot i kërkoj falje për sherret që bëja në ato kohë”, ka shkruar Luizi përmbi foto.

Kujtojmë që këngëtari po punon për projektin e tij më të ri, i cili do të jetë një film, ku protagonist dyshohet të jetë Luizi me Olta Gixharin.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...