E rende ne vendin tone/ Burri i dhunshem i merr jeten gruas duke i rene me dru

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Permet ku mesohet se burri ka goditur me sende te forta gruan e tij.

Afroviti Peçi 80 vjec dhe Leonidha Peçi 82 vjec jetonin në banesën e tyre në Përmet dhe pas nje grindje 82 vjecari ka rrahur me dru gruan e tij. Nga goditjen e forta 80 vjecarja ka humbur jeten dhe eshte gjetur e pa jete nga sherbyesja.

Sherbyesja ka shkuar ne shtepi dhe ka gjetur gruan te shtrire ne toke dhe pa shenja jete. Me pas ka njoftar policine dhe 82 vjecari eshte arrestuar dhe njihej si nje person qe ushtronte dhune ne familje.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Meqë kërkohet silikoni, gati jam dhe unë”/ Julian Deda “gati” për në televizion

Aktori i humorit, Julian Deda, është tepër aktiv në...

Zupa Shtëpie me Arra dhe Kanellë – Receta e Lehtë, e Ëmbël

Zupa shtëpie, një ëmbëlsirë krejt e lehtë, e kombinuar...

Si të Humbisni Kilogramët e Tepërt Duke Ngrënë Mëngjes

Mëngjesi është padyshim vakti më i rëndësishëm i ditës...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në...