COVID-19 akoma i pranishëm/ Shtohen rastet me covid në institucione dhe shkolla

Epidemiologët pohojnë se ka patur fluks të infektuarish me covid 19 në javën e fundit

Mjekët thonë se muaji shtator ka sjellë një rritje të rasteve në Bashkinë Shkodër

Ndërsa vatrat e reja janë evidentuar në institucione. Ekspertët kërkojnë që të mos neglizhohen masat mbrojtëse
Ndërkohë më të prekurit nga virusi covid 19 gjatë kësaj kohe janë femijët, moshat e treta dhe gjithashtu personat me sëmundje bashkëshoqëruese.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...