“Ça ishte ajo veshje, si…”- Kiara Tito pozoi e veshur me brendin e shquar, Luizi i hap sfidë…

Kiara Tito është shumë aktive në rrjetet e saj sociale me reklama, apo edhe poza çasti, ku nuk mungojnë gjithashtu edhe foto ku Kiara shfaqet e veshur me firmat më në zë të momentit.

Së fundmi moderatorja ka ndarë me ndjekësit e saj në “Instagram” disa foto ku shfaqe e veshur me një koleksion të brendit “Balenciaga”.

Ajo çfarë nuk prisnim ishte mendimi i Luizit i cili pantallonat e këtij koleksioni i quan “barrnaveka” që lidhet me gjerësinë e tyre, kështu dëgjohet të thotë ai në videon e publikuar nga Kiara në “instastory”.

Por Luizi nuk u ndal me kaq, duke i hapur sfidë partneres së tij.

Ai ka postuar një foto veshur me të njëjtat rroba si Kiara por me firmën e tij të personalizuar “Barrnavek”.

Shumë të qeshura dhe komente pozitive ka shkaktuar postimi i Luizit, por ai nuk nguroi që me komentin e tij në foton e Kiarës të ironizonte edhe “gojët e liga” që flasin për ndarjen e çiftit.“E shikoni? Kiara ne Tirane, Luizi ne Shkoder. Ju kam thene qe jane ndare?”- shkruan këngëtari.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...