Xhemi Shehu i mahnit të gjithë me paraqitjen e fundit: Dalin fotot…

Xhemi Shehu është rikthyer në Instagram për të postuar disa foto të reja që kanë marrë vëmendjen e të gjithëve.

Moderatorja ka pozuar me një fustan saten të gjatë, me dy të çara anash dhe duket tepër elegante.

Në pozat e postuara Xhemi shfaqet duke ecur teksa valëvit fustanin me një dorë dhe duket një divë.

Komplimentat kanë qenë të pafundme për një nga moderatoret më të bukura të ekranit.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...