U largua nga moderimi pasi mori mandatin e deputetes, Ori dhe Isli do të rikthehen bashkë në ekran?

Ori dhe Isli “u ndanë” pasi moderuan për disa sezone programin “Wake up” për t’u marrë me projekte të reja personale, por ja që rruga e tyre duket se është bashkuar sërish.

Dy prej kolegëve më të njohur të ekranit kanë postuar së fundmi një foto, me të cilën kanë ngritur shumë dyshime.

Ishte Isli, i cili postoi një foto me Orin në Instagramin e tij dhe pas saj shkruan: “Projekte të mrekullueshme”.

Çfarë po planifikojnë? Ori është tërhequr nga bota e ekranit, pasi pranoi të jetë pjesë e Kuvendit Popullor.

Ndërsa Isli u bë pjesë e disa projekteve televizive, siç ishte edhe “Dancing With the Stars” sezonin e kaluar në Top Channel.

 

Sinan Vllasaliu në telashe, rrezikon të dënohet deri në 5 vjet burg

Këngëtari Kosovar, Sinan Vllasaliu, është akuzuar së fundmi nga ATK-ja (administrata tatimore e kosovës) dhe inspektorët e saj se ka kryer një dëm prej...

Zbulohet “molla e sherrit” mes Luizit, Arbanës dhe Eduardit

Fituesi i spektaklit televiziv "BBV2", Luiz Ejlli ka qenë një ndër këngëtarët më të kërkuar këtë sezon veror. Gjithashtu, ai u bë pjesë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Pse? Ermal Fejzullahu anulon dy koncerte në Itali

Ermal Fejzullahu ka anuluar dy koncerte në Itali. Lajmin...

FOTO/ Me një vajzë në krahë, Luizi zbulon se kush e bën biond

Fituesi i edicionit të dytë, të spektaklit televiziv "BBV",...

Luana Vjollca në një darkë romantike, por kush është fatlumi?

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca është në qendër të vëmendjes...

Zbulohet “molla e sherrit” mes Luizit, Arbanës dhe Eduardit

Fituesi i spektaklit televiziv "BBV2", Luiz Ejlli ka...