I ndodh mrekullia, pas 8 abortesh sjell në jetë djalin

Një grua 36- vjeçare, kishte ëndërruar gjithmonë të bëhej nënë, pasi kaloi pesë vjet duke luftuar për të lindur një fëmijë, por fatkeqësisht i dështonte.

Pas abortit të saj të tetë ndodh mrekullia për të, kur në orën 5.51 të mëngjesit sjell në jetë djalin e saj.

Pas një shtatzënie të vështirë, Lauren mirëpriti foshnjën, të cilin e quajti Amar dhe peshonte pesë kilogramë.

Ajo kishte qenë nën anestezi dhe operacioni shkoje shume mire.

Tashmë çifti është i lumtur dhe të tre po kalojnë ditë të bukura së bashku.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...