Horoskopi nga Paolo Fox, e diel 17 shtator 2023

Dashi:

Bëhuni gati për një ditë të luhatshme, kërkuese dhe për disa edhe të lodhshme. Megjithatë, edhe pse ndonjëherë mund të ndiheni të dekurajuar, nuk duhet të dyshoni në forcën dhe aftësitë tuaja, të cilat do t’ju lejojnë të lini një përshtypje të mirë dhe të arrini atë që dëshironi.

Demi:

Në punë mund të ketë vështirësi që do të krijojnë siklet. Po punoni fort, por fatkeqësisht nuk mungojnë ngjarjet dhe vonesat e papritura.

Binjakët:

Në punë mund të arrini rezultate të mira, kreativiteti dhe intuita juaj do të rezultojnë të suksesshme, por kini kujdes nga ata që duan të konkurrojnë dhe përpiqen t’ju vënë në vështirësi.

Gaforrja:

Edhe nëse Afërdita nuk është më tranzit në shenjën tuaj të zodiakut, ajo do të ketë një ndikim të veçantë në shenjën tuaj në këtë të diel dhe ditët në vijim.

Luani:

Mund të mbështeteni në aspektin e shkëlqyer të Mërkurit, i cili, veçanërisht në punë, do t’ju lejojë të merrni konfirmime të mira.

Virgjëresha:

Shtatori është një muaj i veçantë për ndjenjat dhe me Venusin në shenjë mund të arrini rezultate të rëndësishme sidomos gjatë kësaj të diele 17.

Peshorja:

Është një aspekt i shkëlqyer i Mërkurit që do t’ju ndihmojë të gjeni mënyra për të demonstruar aftësitë tuaja dhe sa vleni.

Akrepi:

Në dashuri ka një lajm të mirë. Në fakt, javët e fundit kanë qenë shumë të acaruara për shkak të ndjenjave të trazuara, por tani është më e lehtë të përpiqesh të shkosh mirë me të tjerët dhe të përpiqesh të rivendosësh një mirëkuptim aty ku ka pasur tensione.

Shigjetari:

Fatkeqësisht, në ditët në vijim mund të ketë tensione në dashuri dhe në marrëdhënie ndërpersonale.

Bricjapi:

Ata që kanë qenë të fokusuar në punë ose studim për një kohë të gjatë, tani mund të ndihen më të lirë për t’i kushtuar më shumë hapësirë ​​jetës së tyre të dashurisë.

Ujori:

Këto janë ditë të veçanta dhe ju mund të ndiheni të hutuar dhe të pavendosur. Shfrytëzojeni të dielën 17 për të pushuar dhe për të rifituar energjinë tuaj, si dhe për t’u marrë me problemet që do të hasni.

Peshqit:

Mund të ketë momente të rrëmbyera, të përcaktuara nga kundërshtimi i Venusit. Megjithatë, disa keqkuptime nuk duhet të prishin qetësinë dhe konfirmimin që po punoni për të arritur.

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...