FOTO/ Çfarë po ndodh? Edhe Luiz Ejlli me “datë skandence”?

Luiz Ejlli u bë shumë shpejt një nga personazhet më të dashur për publikun, pas hyrjes së tij në Big Brother Vip. Edhe pse spektakli ka mbaruar që në maj, popullariteti i tij vijon të jetë i njëjtë.

Së fundmi, ai ka publikuar një foto në Instagram nga një lokal ku po konsumon kafe. Lokali ka personalizuar biskotat me emrin e këngëtarit.

Por Luizi ka një pakënaqësi, pasi “i kanë vendosur datë skadence”, që nënkupton se mbase fama e tij do të zbehet.

Harrojnë “armiqësinë” ndër vite, Demi Lovato bën paqe me Taylor Swift

“Nuk më pëlqen, sepse i kanë vendosur datë skadence”, shkruan këngëtari krahas fotos.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...