“Çmenden” ndjekësit, Megi Pojani ofron 10.000€ për ato që i puthin…

Moderatorja shqiptare, Megi Pojani, është një nga personazhet publike më pa komplekse, jo vetëm në rrjete sociale, por edhe në intervista televizive.

Të premten ajo vendosi t’i masë pulsin ndjekësve të saj virtualë, duke postuar disa foto të buzëve të saj ku dallohet lehtësisht se i ka dalë një herpes.

“A do ta puthje këtë herpes për 10,000€?”- ka shkruar moderatorja përmbi fotot e postuara.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...