BANORI I PARE? ‘Euu çfarë djali po ju pret në Big Brother VIP’: Del fotoja…

Nisja e “Big Brother VIP Kosova” është shumë pranë dhe këtë na e ka lënë të kuptohet Liberta Spahiu. Producentja ka zbuluar pak nga njëri prej banorëve.

Liberta ka ndarë foton e njërit prej banorëve duke shkruar: “Euuu euuuu çfarë djali po ju pret në këtë sezon të Big Brother”.

Ajo është siguruar t’ja fshehë fytyrën duke i lënë njerëzit kuriozë, edhe pse aludimet se kush është ky personazh kanë nisur…

Big Brother Vip Kosova Pati edicionin e pare vitin e kaluar dhe ishte nje sezon i suksesshem ku u fitua nga kengetari i njohur ‘Stresi’.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...