TURP JANE TE MARTUAR???? “Kapa burrin me dashnoren,” në “Dancing With The Stars” (Foto)

E teksa u zbulua se partneri skenik i Atalantes do të jetë fituesi i vjetshëm i Dancing With The Stars, prej vite pjesë e trupës së baletit të Top Channel, Luixhino, duket se problemet kanë nisur tashmë.

Vetëm pak minuta më parë, Atalanta ka postuar një InstagramStory ku shfaqet ajo me Sarën dhe Luixhinon, me mbishkrimin e mëposhtëm.

Kapa burrin me dashnoren…

Të tre ishin të buzëqeshur në foton të cilën e kanë shoqëruar me emoji duke qeshur poashtu. Epo duket se fituesja e parë e DWTS e përkrah partnerin e saj skenik edhe në Dancing With The Stars 2.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...