Shokon Arjan Çani, thotë se “shqiptarët janë më keq se talebanët”

Gazetari Arjan Çani thotë se ekziston mundësia që shifrat e censusit në Himarë të manipulohen.

Sipas tij, nëse në censusin e fundit kanë rezultuar 11, 6 për qind grekë, në censusin e ri mund të rezultojnë vetëm 3-4 për qind grekë.

“Kush e kontrollon vërtetësinë e shifrave të censusit? Dyshimi im është… zyrtarisht nga censusi i bërë para 10 vjetëve sa janë deklaruar që janë grekë, 11, 6 për qind. Ky censusi kur të mbarojë, dyshimi im është se në Himarë do dalin 3-4 për qind grekë”, tha Çani në “Euroneës Albania”.

Çani bëri dhe një deklaratë shokuese kur tha se Shqipëria është vend talebanësh dhe shqiptarët janë më keq se talebanët. Ndërkohë që grekët i quajti seriozë.

Kohë më parë në një deklaratë, Fredi Beleri ka thënë se shqiptarët kanë zbritur nga malet e Kaukazit.

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien e yndyrës së barkut dhe mund të kontribuojë në humbjen e peshës që mund të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...