Pasi bashkeshorti e tradhetoi gruaja ben veprimin qe po cudit te gjithe

Sipas Nadës, një telefonueseje nga Tirana në “Aldo Morning Show” në Tv Klan, karakteri i njeriut është i pandryshueshëm. Telefonuesja është e martuar dhe thotë se bashkëshorti e ka tradhtuar por ajo e ka falur. Madje tani Nada e do edhe më shumë saqë bëhet xheloze për të.

Nada: Pas martese më ka tradhtuar partneri.

Aldo: Kush të tha ty? Jo mi jo!

Nada: Një herë vetëm.

Aldo: Me një herë s’quhet apo quhet?

Nada: Unë ia fala njëherë, por ai s’të tradhton njëherë o zemër, të tradhton përditë.

Aldo: Pse e ka bërë prapë?

Nada: Po ku marr vesh gjë unë?

Aldo: Ah dyshon, nuk është se di gjë.

Nada: Dyshoj, dyshoj por vetë s’kam parë gjë.

Aldo: E pyete ti pse ndodhi?

Nada: Pse ndodhi, kam kuptuar se do të më bëjë xheloze mua.

Aldo: Ah e paska pasur me qëllim të mirë apo jo?

Nada: Po, po qëllim të mirë.

Aldo: Qëllim të mirë, nuk është se e deshi ai dhe vajti. Ai vajti thjesht për ty meqë s’ia vare ti apo jo?

Nada: Ndoshta kështu si thua ti Aldo.

Aldo: Dhe besoj që kjo ka shtuar dashurinë?

Nada: Po, unë e dua më shumë sa kam filluar të bëhem xheloze.

Aldo: Imagjino të të tradhtojë prapë ai ty sa shumë do e duash! Për mrekulli!

Nada: Akoma më shumë, po e puth akoma më shumë që mos të më tradhtojë./tvklan.al

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...