“Me një gurë vret dy zogj”, Arbenita tallet me Feron dhe ish-vjehrrën?

Çifi i shumëpërfolur, Fero dhe Arbenita, vazhdojnë të hedhin kunja për njëri tjetrin.

Së fundmi, Fero që ka hyrë thellë në ujërat e fesë deklaroi se i ka ndarë përfundimisht rrugët me Arbenitën, duke thënë se ajo nuk ka vend në xhenet marrë shkas nga ekspozimi i tepërt i trupit.

Duket se Arbenita ka zgjedhur të reagojë, kësaj rradhe duke përfshirë dhe mamanë e reperit në këtë dramë.

Ajo ka publikuar një meme që fokuson djemtë ballkanas 25 vjeçar të papunë, që mbahen nga nëna.

“Çka të them më tepër?”, është shprehur ajo krahas postimit.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...