Luana Vjollca “ngre temperaturat” me fustanin transparent

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca, është tepër aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit momente nga puna dhe përditshmëria e saj.

Në një nga postimet e fundit, ajo ka mahnitur me pozat që ka bërë gjatë pushimeve.

Luana shfaqet e veshur me një fustan transparent të zi, i cili vë në pah më së miri linjat e saj.

Duket se këto foto janë pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj, nga ku ka marrë komente të shumta pozitive.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...