I keqpërdorin emrin, Kiara Tito paralajmëron ndjekësit: Do më duhet të marrë hapa ligjor

Ish-konkurentja e spektaklit televiziv “BBV2”, Kiara Tito, është në qendër të vëmendjes nga mediat, për shkak të lidhjes së saj m Luiz Ejllin.

Së fundmi, në rrjet po qarkullojnë biseda të montuara nga faqe të ndryshme, të cilat e përdorin emrin e saj si ndihmë për të shitur produktet e tyre.

Për këto video të rreme, moderatorja ka reaguar përmes një postimi në llogarinë e saj të rrjetit social “Instagram”.

Ajo tha se këto postimet janë të montuara dhe aspak të vërteta, teksa tutja tha se nëse një gjë e tillë nuk ndalet do të detyrohet të ndërmarr hapa ligjor.

“Prej disa kohësh po shoh në rrjetet sociale të ndryshme, kryesisht në TikTok, video të montuara që përdorin emrin tim për të shitur produkte. Nuk janë të vërteta edhe do ju lutesha të ndaloni këtë gjë pasi nuk është fare e bukur! Përndryshe do më duhet të marr hapa ligjore!”- ka shkruar ajo krahas videos.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...