Elsa Lila rikthehet në Tiranë/ Këtë herë ka një arsye të fortë

Këngëtarja shqiptare, Elsa Lila u rikthye në skenë me një duet me këngëtarin Capital T, në “Festivalin e 61” në RTSH, pas një shkëputjeje të gjatë nga skena.

Por mesa duket një duet nuk ka qenë mjaftueshëm për të.

Këngëtarja që na bëri të ndjeheshim krenarë ndërsa prezantohej si shqiptarja e parë që ngjitej në skenën e “Sanremos”, do të sjellë një koncert të cilin e ka quajtur “Finalmente, Elsa”.

Zbulohet se koncerti do të mbahet më datë 1 nëntor, në Pallatin e Kongreseve.

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...