Cifti trullos rrjetin, Kiara poston foto intime nga shtrati me Luizin/ FOTO

Kiara Tito ka qenë së fundmi në vëmendje të mediave pas lajmeve se moderatorja është shtatzënë.

Vetë ajo ka preferuar të mos i përgjigjet aludimeve për pritjen e ëmbël, por ama ia ka zbukuruar mbrëmjen fansave me foton e fundit.

Kiara ka postuar një fotografi të saj dhe Luizit teksa ndodhen në shtrat.

“Natën e mirë”, shkruan ajo krah fotos ku Luizi shihet duke fjetur pranë saj.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...