Blendi Fevziu zbulon vilën luksoze ku pushoi Dua Lipa dhe vajza e Trump në Ksamil

Moderatori dhe gazetari i njohur Blendi Fevziu ka publikuar pamjet e asaj që thotë se është vila më e madhe private në plazhin e Kep Merlit në Ksamil. Këngëtarja shqiptare Dua Lipa mund të themi se është bërë e përvitshme në këtë vilë.

Verën që sapo lamë pas, në Kep Merli dhe pikërisht në vilën që gazetari prezanton, ka pushuar dhe vajza e presidentit amerikan Donald Trump, Ivanka Trump.

Nga pamjet, shihet qartë se vila ka një hapësirë ekstra të bollshme në pjesën e jashtme të saj, me tavolinë ngrënie, dy kënde pushimi, shezlongë dhe një pishinë mbi 20 metra të gjatë, si dhe një plazh privat vetëm për pushuesit e saj.

Edhe pjesa e brendshme është e organizuar në detaje, në të dy katet e saj. E veçanta e kësaj vile në Kep Merli në Ksamil është dhe pamja e jashtëzakonshme përballë që ajo ofron, me ishullin e Korfuzit dhe një kaltërsi fantastike të detit.

 

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...