Vjehrra rreh nusen pasi kjo e fundit nuk u soll mire me vjehrrin

Dhuna në familje mbetet nje fenomen shqetesues qe here pas here ka cuar edhe ne tragjedi.

Në Belsh, forcat e rendit arrestuan nje person dhe nje tjeter është proceduar në gjendje të lirë, pikerisht per shkak te nje konflikti familjar.

Policia bën me dije se në pranga ka rënë 61-vjeçarja me iniciale F.T, e cila ka rrahur nusen e djalit, ndonese ajo ka qenë ne urdhër mbrojtje.

Ndërsa kjo e fundit, është proceduar në gjendje të lirë për dhunën që ka ushtruar ndaj vjehrrit të saj.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Cërrik arrestuan në flagrancë shtetasen F. T., 61 vjeçe, banuese në Belsh, pasi ka ushtruar dhunë ndaj nuses së djalit të saj, shtetases M. T., e cila është e pajisur me urdhër mbrojtjeje. Gjithashtu, nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasen M. T., pasi ka ushtruar dhunë ndaj vjehrrit të saj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Meqë kërkohet silikoni, gati jam dhe unë”/ Julian Deda “gati” për në televizion

Aktori i humorit, Julian Deda, është tepër aktiv në...

Zupa Shtëpie me Arra dhe Kanellë – Receta e Lehtë, e Ëmbël

Zupa shtëpie, një ëmbëlsirë krejt e lehtë, e kombinuar...

Si të Humbisni Kilogramët e Tepërt Duke Ngrënë Mëngjes

Mëngjesi është padyshim vakti më i rëndësishëm i ditës...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në...