Pasi lajmeve se po bëhen prindër, Kiara dhe Luizi pranojnë dhuratën më të bukur të mundshmne

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Kiara dhe Luizi ishin dy konkurrente ne BBV 2 ku moren nje fame shume te madhe dhe u pelqyen shume nga ndjekesit pasi ata krijuan nje lidhje bashke ku ne fund e kurorezuan me martese.

E përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar dhuratën që ka marrë, e që është një dedikim për të dhe Luizin.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...