Më në fund pak freski, ja cilat zona do të “pushtohen” nga reshjet e shiut

Nesër sipas parashikimit të meteorologëve priten reshje të dobëta në qarqet Shkodër dhe Kukës. Sa i përket qarqeve të tjerë nuk priten reshje shiu.

Temperaturat do të jenë relativisht të larta përkatësisht në zonat e ulëta termometri do të shënojë 31 °C.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 19 / 27 °C

në vendet e ulëta: 19 / 31 °C

në vendet malore: 14 / 26 °C

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në të gjithë vendin.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...