Luizi bën veprimin që nuk pritej ndaj shoqes së Kiarës…

Luizi ka postuar sot një video ku shihet Liesa, shoqja e Kiarës teksa dëgjon një këngë të tij.

“Ju përshëndes me kunatën,” shkruan Luizi krah videos.

Liesa ka thënë kohë më parë se nuk besonte te dashuria e Luizit. Madje, ajo shpresonte që Kiara të mos puthej me Luizin duke treguar kështu se nuk shihte ndonjë pëlqim nga Kiara për këngëtarin.

“Më duket pak e tërhequr, por për të mirën e lojës. Raportin me Luizin e shoh raport shoqëror. Shpresoj mos ketë puthje,” ka thënë Liesa në atë kohë kur çifti ishte brenda në BBV2. Por mesa duket pas daljes së Luizit jashtë shtëpisë mendimi i saj ka ndryshuar dhe tani janë miq.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...