Horoskopi ditor, e Premte 15 Shtator 2023

Dashi

Ambienti në jetën tuaj në çift do jetë mjaft i ngrohtë gjatë kësaj dite. Do ndiheni mirë pranë personit që dashuroni dhe do kaloni momente të paharruara pranë tij. Do i sqaroni edhe disa hatër mbetje. Beqarët nga ana tjetër do kenë një ditë të mbushur me takime dhe emocione. Në planin financiar duhet të reflektoni para se të hidhni çdo lloj hapi.

Demi

Ditë shumë e lumtur kjo e sotmja për ata që janë në çift. Do dashuroheni në mënyrë pasionante me partnerin/en dhe do doni qe dita te mos ketë një fund. Beqarët do kërkojnë shumë, por në fakt në mendje do kenë një mik të familjes. Mos u nxitoni. Financat fatmirësisht nuk do jenë problematike, do jeni të qetë në këtë sektor.

Binjakët

Të dashuruarit nuk duhet të tregohen striktë me ata që kanë në krah sepse mund të kenë mosmarrëveshje të shumta. Ka shumë mundësi që beqarët të bien në dashuri me personin e gabuar sot dhe të vuajnë për gjithë jetën. Kujdes me zgjedhjet. Në planin financiar merrni masa a më shpejt.

Gaforrja

Ditë disi më e qetë kjo e sotmja për të dashuruarit. Do jeni me këmbë në tokë dhe do i pranoni disa gabime që keni bërë. Partneri/ja nga ana tjetër do jetë më tolerant. Për beqarët atmosfera do jetë kaotike. Mos u nxitoni të merrni vendime të pamenduara. Financat në përgjithësi do jenë të qëndrueshme.

Luani

Jeta juaj në çift do e humbë paksa alegronë dhe harmoninë që ka pasur. Nuk do bini dakord për shumë gjëra dhe situata ka rrezik të ndërlikohet. Beqarët do pranojnë çdo ftesë që do ju bëhet dhe do ndihen gati të fillojnë edhe aventura kalimtare. Buxheti duhet menaxhuar me më shumë kujdes dhe largpamësi.

Virgjëresha

Ditë e keqe kjo e sotmja për të dashuruarit. Nuk do jeni në gjendje të mire për të diskutuar qetësisht me partnerin/en dhe do debatoni ashpër me të. Kujdes me fjalët që do thoni. Për beqarët do jetë një ditë vendimtare nga e cila do varet gjithë e ardhmja e tyre. Financat fatmirësisht do mbrohen gjithë kohës nga yjet.

Peshorja

Ditë mjaft harmonike kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do flisni më tepër me partnerin/en dhe do e respektoni çdo mendim të njeri-tjetrit. Për beqarët do ketë disa takime interesante, por asgjë më tepër sesa kaq. Gjithsesi mos u mërzitni sepse shumë shpejt gjërat do ndryshojnë në jetën tuaj. Ekuilibri financiar i mirë.

Akrepi

Plutoni do nxitë debatet në jetën tuaj në çift dhe do e keni shumë të vështirë të ruani një klimë të ngrohtë. Asgjë nuk do shkojë ashtu si ju e kishit menduar. Beqarët do kenë një ditë normale dhe pa ndonjë gjë të veçantë. Duhet ende të prisni për të bërë për vete atë që pëlqeni. Financat do vijnë duke u përkeqësuar.

Shigjetari

Do i jepni shumë prioritet jetës suaj në çift gjatë kësaj dite dhe çdo gjë do shkojë për mrekulli. Partneri/ja nga ana tjetër do kujdeset më tepër për ju dhe do iu surprizojë. Beqarët do ndihen më në fund gati ta hapin zemrën e tyre dhe të dalin nëpër takime. Plani material do fillojë të përmirësohet.

Bricjapi

Marrëdhënia në çift do jetë më e mirë se disa ditë më parë, megjithatë që situata të vazhdojë kaq e ngrohtë duhet t’i merrni gjërat me qetësi. Beqarët do kenë nevojë për më shumë liri dhe nuk do ndihen gati të fillojnë një lidhje. Financat do jenë goxha të turbullta. Duhet të merrni disa masa strikte.

Ujori

Pasioni në çift do jetë i zjarrtë gjatë kësaj dite. Do ndiheni edhe më mirë pranë atij/asaj që dashuroni dhe do jeni gati të merrni edhe vendime. Beqarët do vazhdojnë gjithë kohës të jenë në kërkim të dashurisë, por nuk do kenë shumë fat. Financat do jenë goxha shqetësuese kështu që shpenzoni me maturi.

Peshqit

Nuk do jeni shumë të kthjellët sot për atë që duhet të bëni në jetën në çift dhe do debatoni herë pas here me partnerin/en. Beqarët nga ana tjetër do jenë më të privilegjuar në dashuri dhe do e gjejnë personin që aq shumë kanë ëndërruar. Financat do jenë mjaft delikate prandaj kujdes me shpenzimet që do kryeni. Po bëtë gabime do vuani për gjithë jetën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...