E gjeni dot se kush është kjo bebe në foto? Sot të gjithë kërcejmë me këngët e saj

Vogëlushja në foto, sot është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur kosovare, Remzie Osmanin.

Me zërin e veçantë dhe performancat mbresëlënëse, këngëtarja ka bërë për vete publikun.

Krahas fotografisë bardhë e zi me të ëmën, ajo shkruan: “Sa te bukura femrat shqiptare e ne kete rast Nana ime. Une 6 muaj”.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...