TAKSISTET NE SHKODER DALIN NE PROTESTË, TE NDALET….

Taksistët e licensuar në Shkodër protestuan kundër informalitetit shkaktuar nga taksitë në të zezë. Taksistët i bëjnë thirrje bashisë Shkodër që përmes policisë bashkiake të ndalojë informalitetin.

Taksistët e licensuar thonë se po dëmtohen ekonomikisht nga automjetet në të zezë që shërbejnë si taksi në Shkodër ndërsa i bëjnë apel edhe policisë së shtetit që të ndalojë informalitetin.

Prej kohësh taksistët e licensuar vijojnë protestat e tyre kundër informalitetit por deri më tani nuk është gjetur një zgjidhje.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...