“Shikoni të pasmen time”, Bebe Rexha guxon me veshjen në MTV Video Music Awards, shfaqet me …

Bebe Rexha nuk lejoi që frika e saj për format e bëshme ta pengonte të merrte pjesë në MTV Video Music Awards 2023.

Në fakt, ylli i popit u shfaq në ngjarjen e së martës në Qendrën Prudential në Newark, N.J., e veshur me një fustan lëkure të zezë nga The Uncommonist, kompletuar me të çara mbi dy të pasmet e saj dhe një bisht kali të ngjitur, në fotot e publikuara nga Getty Images.

Julia Fox veshi një fund të ngjashëm gjatë Javës së Modës në Nju Jork në shkurt.

Këngëtarja, 34 vjeçe, ka marrë një pozë seksi në tapetin e kuq, duke e ekspozuar figurën e saj.

“Shikoni të pasmet time!” tha ajo me krenari duke treguar të pasmet e saj përpara se të prezantonte performancën e Fall Out Boy gjatë shfaqjes.
Ajo e aksesoi pamjen e saj të guximshme me taka me platformë, vathë të gjatë argjendi dhe byzylykë që të përshtaten.

Flokët bionde i mbante të stiluara drejt dhe i ndau në mes, ndërsa i qëndroi besnike syrit të saj smokey dhe buzës rozë të zbehtë.

Rexha pa dyshim ishte “e shqetësuar dhe e stresuar” për paraqitjen në shfaqjen e çmimeve, duke u thënë ndjekësve të saj në TikTok në një video të sinqertë të hënën mbrëma se ajo ishte e shqetësuar se njerëzit “do të flisnin për peshën [e saj]”.

Ajo shpjegoi se nuk ka qenë “duke pasur aq besim” në lëkurën e saj kohët e fundit dhe se nuk “e do vërtet [veten] tani”.

“Shikoni bythën time!” – thirri ajo me krenari teksa prezantohej në event.

Ylli i popit ishte i shqetësuar se njerëzit “do të flisnin për peshën [e saj]”.

“Unë me të vërtetë nuk po ndihem si zakonisht,” rrëfeu këngëtarja. “Unë kam një veshje. Është e lezetshme. Dhe unë dua të vesh fustanin tim. Dhe unë me të vërtetë dua të shkoj për të festuar nominimin tim dhe nominimet e miqve të mi, por ndihem në ankth.”

Pavarësisht pasigurive të saj, Rexha pranoi se “të gjithë i kanë këto ditë dhe askush nuk ndihet kurrë perfekt”.

Ajo është nominuar në kategorinë e bashkëpunimit më të mirë për këngën e saj me David Guetta, “I’m Good (Blue).”

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...