Rudina Dembacaj zbulon si e thërrasin fëmijët e Markut

Aktorja e humorit, Rudina Dembaca ka treguar për raportin që ajo ka me vajzën e saj dhe me fëmijët e bashkëshortit të saj, Mark Frrokut.

Ajo tregoi se në krahasim me deputetin, është më e rreptë me fëmijët.

Mandje aktorja ka trguar se i ka ndëshkuar fëijët duke i hequr paisjet elektronike.

Nga ana tjetër ajo ka treguar se i pëlqen të ndryshoj atmosferën në shtëpi, që të kënaq familjen e saj.

“Në fakt mua më thërrasin “crazy mama” se thellë- thellë jam pak e çmendur. Më pëlqen të dal gjatë gjithë kohës nga rutina dhe të ndryshoj atmosferën në shtëpi.

S’dua të jemi çdo të diel njësoj. Nëse do ruajmë të njëjtën traditë dhe pë të dielat, do të bëheshim shumë të mërzitshëm”- tha ajo.

Rudina Dembacaj zbulon si e thërrasin fëmijët e Markut

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket jane ne afersi te sheshit "Isa Boletini". Nga sa behet me dije informohemi se zjarri...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...