“Ra viktimë, është lule e dritë”, Milaim Zeka i del në mbrojtje Encës

Gazetari shqiptar, Milaim Zeka, ka postuar në rrjetet e tij sociale një koment të tij për rastin e arrestimit të këngëtares shqiptare, Enca.

Zeka thotë se tre-katër vazot e gjetura në banesën e këngëtares janë zero në krahasim me pjesën tjetër të estradës që shtrohen në tavolinë me kokainë.

Ndër të tjerat ai aludon se Enca mund të ketë rënë viktimë e ndonjë të afërmi, i cili mund ta këtë denoncuar në polici.

Postimi i plotë:

Enca lule e drite ne krahasim me pjesen tjeter te estrades.

Mbase nuk me besoni, po kurr kenge te Ences nuk kam degjuar, ama ne rastin konkret po shprehi keqardhje per ate qe i ka ndodhur. Tri-kater vaze ma kanabis jane zero ne krahasim me ata, dhe ato te estrades, qe midis tavolinave “mbjellin” kokaine, me viza te pashkeputura.

Enca e shkrete ka ra viktime e ndonje te afermi, qe nuk i ka ofruar te pakten nje renje, edhe e ka paraqitur ne polici…

Ky Nexhi psh, me pas marre ndonje vize, nuk na kish sha kaq keq. Ose, moderatori, me pas pi nje çaj me kanabil, ose me pas ngrene nje çokollate kanabisi, nuk e kish ftu fare ne emision…!!!

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...