“Mos më flisni me gojë nëse…” Arbana Osmani bën premtimin e madh

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku ndër të tjera nuk le pa shfaqur dashurinë e madhe që ka për gatimin. Herë pas herë ajo publikon ushqimet e veçanta që konsumon. Rreth një javë më parë, Osmani ka vendosur të bëjë një premtim publik të cilin duket se e ka mbajtur.

“Mos më flisni me gojë nëse nuk e rifilloj palestrën nesër”, ka shkruar Arbana në një postim të bërë në atë kohë. Me sa duket moderatorja është nga ato që e mbajnë fjalën. Ditën e sotme ajo ka ndarë me ndjekësit në instastory një video ku shfaqet me një kostum sportiv të zi, me shprehjen mbishkrimin, “E pabesueshmja ndodhi”.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...