Miqtë i nxjerrin sekretin, Kiara 5 javëshe shtatzënë

Prej disa kohësh në media ka qarkulluar lajmi se ish-konkurrentja e “BBV” Kiara Tito është shtatzënë.

Pikërisht këtë lajm e konfirmojnë edhe burime për Iconstyle, pranë rrethit shoqëror të Kiarës.

Qarkullojnë fjalë se moderatorja është vetëm 5 javëshe shtatzënë dhe po kujdeset ta fshehë sa më mirë pritjen e ëmbël, mirëpo kanë qenë vetë miqtë e Kiarës që s’e kanë ruajtur dot “sekretin”.

Ende nuk ka një konfirmim ‘zyrtar’ nga çifti.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...