JO NUK PRITEJ/ Temperatura vere në mes të shtatorit, sa do të shënojë termometri ditën e enjte

Për ditën e Enjte vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme.

Moti parashikohet me altrenime kthjellimesh si dhe vranësira kalimtare këto kryesisht deri në orët e mesditës e më pas mot përsëri i kthjellët.

Era do të fryjë me drejtim nga kuadrati i jugut me shpejtësi mesatatare deri në 5m/sek.

Valëzimi në dete pritet të jetë i ulët i forcës 1 ballë

Temperaturat parashikohen:

në zonat malore 13 deri 30°C

në zonat e ulëta 11 deri 35°C

në zonat bregdetare 16 deri 32°C

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...