“I ka rënë minifundi se…”, Luizi bën komentin e papritur në foton provokuese të Kiarës

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë padyshim një ndër çiftet më të përfolura në median rozë, sigurisht për faktin se kanë krijuar marrëdhënien e tyre në një format televiziv.

Të dy mjaft aktiv në profilet e tyre në rrjetet sociale dhe së fundmi vëmendjen e ka marrë një koment i Luizit në foton e Kiarës.

Kjo e fundit ka pozuar provokuese, me një fund mini i cili lejon të shihet edhe një pjesë e të brendshmeve të moderatores.

“Ështe dobësuar, prandaj i ka rënë pak minifundi. Faleminderit për mirekuptimin”, shkruan Luizi dhe si çdo here me mijëra shqiptar i kanë dhënë like komentit të tij

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...