Horoskopi i Paolo Fox, e enjte 14 shtator 2023…

Dashi:

Projektet e reja të punës ju interesojnë shumë. Çdo gjë që ka lindur tani, ose ka nisur në fillim të vitit, në fakt nuk ju sjell stabilitetin dhe pritshmërinë që ju nevojitej.

Demi:

Ju keni aftësinë për të ecur përpara në një mënyrë racionale dhe logjike. Por në të njëjtën kohë ruani edhe njëfarë interesi për bukurinë dhe estetikën. Në përgjithësi, pra, keni një qëndrim mjaft të mirëmenduar dhe harmonik, por gjatë javëve të ardhshme nuk do të mungojnë vështirësitë.

Binjakët:

Jeni jashtë rutinës normale, pjesa e dytë e javës ju sheh në rënie. Megjithatë, nuk ka gjasa që të ndiheni plotësisht joaktivë. Mund të filloni sërish të merreni me veten dhe nëse pranverën e kaluar keni vuajtur nga probleme fizike, tani ka sërish një rënie të lehtë.

Gaforrja:

Saturni në opozitë mund t’ju vërë në vështirësi, por në fund ju arrini t’ia dilni gjithmonë në çdo kontekst. Në këtë periudhë, shqetësime dhe probleme mund të lindin vetëm nëse njerëzit e afërt nuk ju mbështesin. Këtë të enjte 14 mund të hasni disa vështirësi për të folur hapur me njerëzit e afërt.

Luani:

Në këtë periudhë jeni duke vëzhguar veten dhe duke vlerësuar mjedisin tuaj në një mënyrë më objektive dhe të kujdesshme. Në përgjithësi, sipas horoskopit të Paolo Fox, nesër dhe në ditët në vijim do të gjendeni në një gjendje mjaft të qetë, gjë që ndoshta nuk ju ka ndodhur prej kohësh.

Virgjëresha:

Duhet t’i organizoni mirë angazhimet tuaja për tre muajt e ardhshëm. Nëse dikush ju ka mashtruar ose ka përfituar prej jush, ka të ngjarë që të duhet të ndërmerrni veprime ligjore deri në fund të vitit. Qëndroni të qetë dhe prisni të ardhmen me entuziazëm.

Peshorja:

Ju jeni paksa shumë nervozë këto ditë. Me siguri jeni duke pritur për të bërë gjëra të mëdha, ose keni marrë përsipër përvoja të reja pune që ju kanë bërë mjaft të kontraktuar.

Akrepi:

Është një periudhë shumë kreative, gjatë së cilës mund të arrini suksese të vogla apo të mëdha. Edhe nga pikëpamja ekonomike, nëse po trajtoni disa negociata në lidhje me një marrëveshje biznesi, mund të vijnë lajme të mira.

Shigjetari:

Ju keni forcë dhe vendosmëri të madhe. Jeni më të mbrojtur, megjithëse është më mirë të mos jeni kurrë shumë të ngazëllyer dhe të emocionuar. Përqendrohuni në qëllimet tuaja të ardhshme dhe angazhohuni dhe punoni drejt arritjes së tyre.

Bricjapi:

Herë pas here edhe ju duhet t’i jepni vetes një pushim dhe të gjeni pak më shumë paqe mendore. Përdoreni këtë fundjavë që po afron, për të pushuar dhe rikuperuar energjinë tuaj.

Ujori:

Koka juaj është si në re, ndoshta nuk e keni marrë konfirmimin që prisnit ditët e fundit. Ashendenti gjithashtu ndikon natyrshëm në horoskopin tuaj.

Peshqit:

Shmangni ndryshimet drastike dhe pranoni këshillat e një personi të besuar dhe me përvojë. Përkushtimi juaj po ju sjell qëllimet e dëshiruara. /noa.al

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...