Greta Koçi zbulon gjininë e bebes së saj dhe gjejeni pak ajo do jetë mami e një…

Greta Koçi pritet të bëhet nënë për herë të parë. Pak ditë pasi konfirmoi lajmin e bukur, së fundmi ajo ka zbuluar edhe gjininë e fëmijës që po pret.

Greta do të bëhet nënë e një djali. Këngëtarja ka ndarë disa imazhe nga “babyshower” i organizuar ku duket me tullumbace blu në dorë.

Kujtojmë se prej disa kohësh përflitej në rrjet për shtatzaninë e saj, kjo pasi Greta shfaqej në koncerte me rroba të gjera.

Kujtojmë se Greta ende nuk ka publikuar foto me partnerin e saj, ndaj me siguri për këtë rast special, do mund të kemi një foto nga çifti.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...