A e dinit….? Këta dy këngëtarë të famshëm shqiptarë janë binjakë: ‘Prindërit na ndanë’

Mbrëmjen e së premtes, në emisionin “Zonë e Lirë” publiku ka mbetur i shastisur nga deklarata e këngëtarit Marsel Ademi, i cili ishte i ftuar në studio për të promovuar këngën e tij më të re.

Gjatë emisionit, ai deklaroi se këngëtari tjetër i muzikës tallava, Mandi i Nishtullës, është vëllai i tij binjak.

Marseli zbuloi pas lindjes, prindërit i kanë ndarë dhe siç ndodh jo rrallë në Shqipëri, ata e kanë falur Marselin tek daja, pasi ai dhe bashkëshortja e tij nuk kishin fëmijë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...