Vazhdon “operacioni fshesa”/ Luizi paralajmëron lëvizjen e radhës, Vis Pupa “i rrezikuar”

Finalisti i spektaklit televiziv “BBV2”, Luiz Ejlli vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, pasi vazhdon të fshijë nga faqja e tij në rrjetin social “Instagram” ish-banorët e spektaklit, përfshirë dhe Arbanën me bashkëshortin e saj Eduart Grishaj.

Ditën e sotme ai ka publikuar një video, ku tregon se radhën për tu fshirë nga “Instagrami” e ka aktori shqiptar, Vis Pupa, me të cilin ka bashkëpunuar në një nga projektet e tij muzikore.

Në të shfaqet dhe reagimi i Kiarës, e cila habitet nga kjo deklaratë e tij.

Kujtojmë që ditën e djeshme ai nënkuptoi me anë të një komenti se do të fshinte dhe Efin, e cila brenda shtëpisë së spektaklit ka qenë mikja e tij më e mirë, por mesa duket Efi i ka paraprirë veprimit të tij duke e fshirë para se ai të vepronte.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...