Pasi i mbijetoi operacionit që i rrezikonte jetën, Genc Fuga shoqëron fëmijët në ditën e parë të shkollës

Aktori i njohur shqiptar, Genc Fuga disa muaj më parë i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale për shkak të një goditje në tru.

Operacioni ka rezultuar me sukses, ku duket se gjendja e tij shëndetësore është e përmirësuar.

Së fundmi ai ka postuar një foto me dy vajzat e tij teksa i shoqëronte në ditën e parë të shkollës.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...