Luizi paralajmëroi se do ta heqë nga Instagrami, Efi i paraprin, e heq e para nga ndjekësit

Pasi Luizi la të kuptohet se pas Arbanës dhe Eduartit e ka radhën Efi për ta hequr nga Instagrami, kjo e fundit është treguar më e shpejtë

Pak minuta pas lajmit që ne publikuam, ajo nuk e ndjek më artistin në rrjetin e saj social.

Kujtojmë se Luizi dhe Efi kanë patur një luftë brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”, ku shkak ishte Kiara.

Pas rifutjes së tyre brenda shtëpisë së Bigut gjakrat u rindezën duke shkaktuar debate por edhe përqafime mes banorëve.

Nuk dihet ende se si janë raportet mes tyre, por fakti është se Efi ka hequr shokun e saj Luizin nga Instagrami.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...