Kiara shtatzënë?! Luizi jep përgjigjen e tij: Rrahjet më të ëmbla në botë

Çifti i njohur nga spektakli televiziv “BBV2”, Luizi dhe Kiara, janë tepër aktiv në rrjetet e tyre sociale, duke iu treguar ndjekësve përditshmërinë e tyre.

Gjatë kohës që ishin me pushime në Turqi, në një “video-live” Luizi tha se lajmi për një shtatzëninë e Kiarës është thjesht një thashethem.

Por dyshimet u ringjallën përsëri pasi Kiara bëri publike disa foto dhe video nga festa e përvjetorit të martesës së prindërve të saj, ku moderatorja shfaqej paksa me barkun e rrumbullakosur.

Ndërkohë që sot Luizi postoi një foto ku shfaqet afër barkut të partneres së tij dhe shkruan: “Rrahjet më të ëmbla në botë!”

Nuk dihet akoma në qoftë se shtatëzania e Kiarës është e vërtetë apo është thjesht një shaka e këngëtarit ku shprehet gjithaahtu edhe dëshira e këngëtarit për tu bërë baba.

 

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...