Fero do nuse tjetër: Gruaja nuk të ndalon dot për të pasur një të dytë

Reperi i njohur, Feronit Shabani, i njohur ndryshe si Fero, ka qenë në qendër të vëmendjes pasi disa ditë më parë ka njoftuar se po largohet përfundimisht nga muzika dhe do t’i përkushtohet familjes dhe fesë.

Pas këtij vendimi, Fero është mjaft aktiv në rrjetet sociale ku nuk heziton që të ndajë momente nga xhamia dhe citate të librave fetarë.

Së fundmi, ai ka habitur ndjekësit e tij, duke postuar një shprehje ga dijetari i ndjerë musliman më origjinë shqiptare, Shaykh Al Albani që thotë:

“Nuk është e lejuar për një grua që t’ia pamundësojë burrit të saj marrjn e një gruaje të dytë”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...