Çfarë ndodhi? Alketa Vejsiu përfundon në spital

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka panikosur fansat mbi gjendjen e saj shëndetësore.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto nga ambjentet e mbrendshme dhe të jashtme të një spitali, ndërsa krahas tyre ka shkruar: “Ka qenë një javë e vështirë! Jeta është një sfidë”.

Mesa duket Alketa i është drejtuar spitalit pasi babai i saj nuk ndjehej mirë, megjithatë nuk dihet se çfarë ka ndodhur.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...