Arbana Osmani bëhet nostalgjike, publikon foto ne krah te këngëtarit

Moderatorja shqiptare, Arbana Osmani, gjatë sezonit te verës është bërë shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar pamje të ndryshme nga pushimet e saj.

Ditën e sotme ajo është bërë nostalgjike, duke postuar një foto ku shfaqet në krah të këngëtarit kosovar, Ylli Limanit.

Fotoja është bërë në vitin 2018, ku Arbana shfaqet me një veshje ndryshe nga çfarë jemi mësuar ta shohim.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...