59 nxënës me kohë të pjesshme/ Gjimnazi “Kolë Idromeno” “bum” regjistrimesh

Ndjekja e gjimnazit më kohë të pjeshme vijon të jetë e preferuar për grupmoshat mbi 25 vjec.

Drejtori Gazmir Jahiqi tregon se janë regjistruar 59 nxënës në klasën e 10-të, nga mosha 26 e deri në mbi 40 vjec.

Jahiqi tregon se ky vit ka patur regjistrime të kënaqshme edhe në sistemin me kohë të plotë. Në total pranë gjimnazit “Kolë Idromeno: në Shkodër janë të regjistruar 369 nxënës ku pjesa më ë madhe janë me kohë të pjesshme ose soc është quajtur dikur shkolla e natës.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...