59 nxënës me kohë të pjesshme/ Gjimnazi “Kolë Idromeno” “bum” regjistrimesh

Ndjekja e gjimnazit më kohë të pjeshme vijon të jetë e preferuar për grupmoshat mbi 25 vjec.

Drejtori Gazmir Jahiqi tregon se janë regjistruar 59 nxënës në klasën e 10-të, nga mosha 26 e deri në mbi 40 vjec.

Jahiqi tregon se ky vit ka patur regjistrime të kënaqshme edhe në sistemin me kohë të plotë. Në total pranë gjimnazit “Kolë Idromeno: në Shkodër janë të regjistruar 369 nxënës ku pjesa më ë madhe janë me kohë të pjesshme ose soc është quajtur dikur shkolla e natës.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...