VIDEO/ Ylli Limani “kërcënon me jetë” Noizyn

Këngëtari kosovar, Ylli Limani së bashku me reperin shqiptar, Rigels Rajku i njohur nga publiku me emrin e artit si Noizy njihen për miqësinë e tyre, e cila komentohet shpesh nga ndjekësit.

Pas shumë koncertesh, ata kanë vendosur që të kalojnë disa ditë pushimi së bashku, ku ditën e djeshme, postuan video të ndryshme në rrjetet e tyre sociale.

Por një ndër to u bë virale shumë shpejt, ku shfaqet Noizy duke ngacmuar Yllin, i cili po pushonte në rehatin e tij.

“Çohem e të lë të vdekur”, e tha në formë shakaje këngëtari.

 

@n0izyking03

#fyp #viral #noizy #otr #legendary #king #noizybaba #zinitors #zinitorsfamily #bisha #alpha #zins #noizyfans #legend #historiegjat #illyrianbloodline #kingzin #pakmendryshe #otrmezemer #fyyyyyyyyypppppppppp

♬ original sound – 𝗔𝗟𝗣𝗛𝗔 𝗢𝗧𝗥.fan page ❤️

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...